THE DELL LATITUDE FAMILY

Pracujte kdekoľvek a kdekoľvek potrebujete s malými, ľahkými a štýlovými notebookmi a zariadeniami 2 v 1 navrhnutými pre mobilitu a produktivitu. Zostaňte v spojení s najrýchlejšími možnosťami bezdrôtového pripojenia a LTE v odvetví, inteligentnými funkciami spolupráce a ochrany osobných údajov a so širokou škálou portov a príslušenstva, ktoré vám pomôžu zariadiť kanceláriu kdekoľvek. Zaistite, aby IT malo proaktívne, prediktívne a automatizované riešenia, ktoré splnia prísľub moderného pracovného dňa, pomocou zjednoteného pracovného priestoru Dell Technologies. Vďaka funkcii Dell Optimizer AI s funkciami Express a bezpečným riešením zabezpečenia Latitude pokračuje v inováciách ako najinteligentnejšie a najbezpečnejšie komerčné počítače na svete.

Prečo Dell Latitude

Inovatívny dizajn

Inovatívny dizajn

Naša ultra prémiová séria 9000 redefinuje inovácie pre maximálnu produktivitu. Prepracované rady zaisťujú, že produkty Latitude sú menšie a ľahšie ako kedykoľvek predtým, s úzkymi okrajovými obrazovkami s technológiou ComfortView Plus, vstavaným riešením, ktoré znižuje škodlivé modré svetlo a zároveň prináša vynikajúce farby. Inovácie Latitude Thermal vrátane nových grafénových farieb a jedinečného ventilátora Dual Opposite Outlet od spoločnosti Dell nám umožňujú posúvať hranice výkonu a zároveň udržiavať systémy v chlade. Široká škála portov umožňuje nastavenie vzdialenej kancelárie alebo konferenčnej miestnosti. Moderná klávesnica a touchpad zvyšujú pohodlie a produktivitu. Flexibilné možnosti notebookov alebo zariadení 2 v 1 sú k dispozícii s rovnakým image a systémom BIOS ** aby sa znížila náročnosť IT. Hliník, uhlíkové vlákna a recyklované materiály po spotrebiteľovi sú navrhnuté tak, aby vydržali a prešli prísnymi testami MIL-STD 810H.

Zozvoj udržateľnosti

Rozvoj udržateľnosti

Spoločnosť Latitude je na prvom mieste v najudržateľnejších komerčných počítačoch v tomto odvetví. 19 Notebooky radu Latitude 5000 boli prvými počítačmi, ktoré pri navrhovaní používali regenerované uhlíkové vlákna, a ako prvé používajú bioplasty zo stromov. Výrobný proces vytvára nižšiu uhlíkovú stopu, energetickú a vodnú stopu, znižovanie emisií CO2 sa rovnajú 24,2 milióna odjazdenýchh míľ, šetrí energiu na pokrytie 5,564 domov na jeden rok a zachováva dostatočné množstvo vody, aby zaplnil 226 olympijských bazénov.

Inteligentná konektivita

Inteligentná konektivita

Bezkonkurenčná spolupráca, konektivita a nespútaný výkon zvyšujú rýchlosť produktivity. Zažite vynikajúce videohovory s rozlíšením FHD a pokročilými kamerami, ktoré zosvetlia a zostria obrázky. Prvá webová kamera SafeShutter3 v našom rade 9000 sa automaticky otvára alebo zatvára alebo prevezme kontrolu nad súkromím pomocou zabezpečených klávesov fotoaparátu a stlmenia mikrofónu. Bezproblémová spolupráca so vstavaným hlasitým odposluchom, výkonnými mikrofónmi a inteligentným zvukom na zníženie šumu a ozveny pozadia. Wi-Fi 6E umožňuje 7 ďalších kanálov a väčšiu šírku pásma, aby poskytovalo rýchlejšie a plynulejšie Wi-Fi. Alebo zostaňte v spojení prostredníctvom možností 5G, 4G LTE a eSIM. 4 Nový ExpressConnect nájde najlepšie prístupové body a nasmeruje šírku pásma na konferenčné aplikácie. Nová trieda produktov Intel® Evo ™ vPro® 9000 a 7000 prináša podnikom vstavané funkcie zabezpečenia, spravovateľnosť a stabilitu, potreby IT spolu s konzistentnou odozvou, dlhou výdržou batérie v reálnom svete a okamžitým prebudením pre výnimočné zážitky používateľov.

Latitude Top vlastnosti

 • Malé a ľahké zariadenia, ktoré fungujú kdekoľvek
 • Dell Optimizer pre zvýšenie produktivity
 • Inteligentný zvuk a hlasitý odposluch* pre lepšiu spoluprácu
 • Úzke orámovanie obrazoviek s funkciami SafeShutter a SafeScreen
 • Prémiové možnosti z uhlíkových vlákien a hliníka
 • Voľba operačného systému vrátane Chrome Enterprise
 • Svetoznáma životnosť batérie a panely Super Low Power pre dlhšiu dobu prevádzky
 • Škálovateľné a flexibilné formáty; Možnosť 2 v 1 s rovnakým image a systémom BIOS **
 • Možnosti rýchleho pripojenia vrátane Wi-Fi 6E, Wi-Fi 6, 5G, 4G LTE a eSIM4
 • generácia procesorov Intel® až Core i-7 vPro®, overené Evo ™ vPro® 9000 a 7000
 • Najbezpečnejšie komerčné počítače
 • Prísne testovanie odolnosti a spoľahlivosti MIL-STD 810H
 • EPEAT Gold, udržateľné obaly a možnosti dodávateľského reťazca

Spoznajte Dell Latitude

LATITUDE 9420 LAPTOP OR 2-IN-1

Predefinovanie spolupráce na najmenších a najinteligentnejších 14-palcových ultra-premium commercial PC. Prezentujte bezchybne s hlasitým odposluchom 3D a inteligentným zvukom, pokročilou technológiou kamery s 1. automatickým SafeShutter v odbore. Ostaňte pripojený kdekoľvek s ExpressConnect, WI-FI pripravenosti na 6E, 5G a e-Sim možnosti. Posuňte hranice produktivity o 66% viac výkonu CPU oproti predchádzajúcej generácii a o 5% väčšia obrazovka 16:10 s technológiou ComfortView Plus. Overené Intel® Evo ™ vPro®. Vyberať môžete z prenosných počítačov alebo zariadení 2 v 1.

LATITUDE 9520 LAPTOP OR 2-IN-1

Tento dlho bežiaci podnikový počítač je najinteligentnejším ultra prémiovým 15,0 palcovým počítačom na svete vo veľkosti 14 ”. Posuňte konferencie na vyššiu úroveň vďaka kvalite hlasného odposluchu s inteligentným zvukom a jasnejšia obrazovka 4K InfinityEdge s technológiou ComfortView Plus. Vstavaná umelá inteligencia Dell Optimizer sa prispôsobí tomu, ako pracujete a kdekoľvek pracujete. Overené Intel® Evo ™ vPro®. Vyberať môžete z prenosných počítačov alebo zariadení 2 v 1.

LATITUDE 7320 | 7420 LAPTOP OR 2-IN-1, 7520 LAPTOP

Najmenšie prémiové podnikové počítače na svete s integrovanou AI optimalizátora Dell a novým ExpressConnect vám zaistia väčšiu produktivitu ako kedykoľvek predtým. Obsahuje kamery s rozlíšením FHD a ešte jasnejšie obrazovky 4K alebo FHD s technológiou ComfortView Plus. Prineste svoju A-hru s výkonnými mikrofónmi a inteligentným zvukom na zníženie šumu a ozvien pozadia. Nová 15,6 -palcová veľkosť poskytuje viac miesta na obrazovke a maximalizuje produktivitu pri práci na diaľku. Overené Intel® Evo ™ vPro®. Vyberte si z prenosných počítačov alebo zariadení 2 v 1 na uhlopriečke 13 palcov a 14 palcov.

LATITUDE 7320 DETACHABLE

Najsilnejšie, najbezpečnejšie a najľahšie opraviteľné podniky na svete sú tiež najinteligentnejšie s funkciou ExpressSign-in. Natiahli sme 13 -palcovú obrazovku na okraj. redstavujeme náš najjasnejší displej s technológiou ComfortView Plus, fotoaparátom s rozlíšením FHD a nástrojom Dell Optimizer. Posuňte svoju prezentáciu na vyššiu úroveň s výkonnými mikrofónmi a inteligentným zvukom na zníženie šumu a ozvien pozadia. Pridajte svetové rýchlonabíjacie pero, ktoré sa dá odpojiť a nabije na 100% do 30 sekúnd. Overené Intel® Evo ™ vPro®.

LATITUDE 5320 LAPTOP OR 2-IN-1, 5420 | 5520 LAPTOPS

Dokonalá rovnováha medzi výkonom, škálovateľnosťou a udržateľnosťou. Nové počítače radu 5000 sú najmenšie vo svojej triede a prvé, ktoré používajú 21% bioplastov zo stromov na šasi. Tieto škálovateľné prenosné počítače majú jasnejšiu obrazovku FHD, novú možnosť 4K – obe s technológiou ComfortView Plus, fotoaparátom s rozlíšením FHD, predĺženou výdržou batérie a bezdotykovým režimom prebúdzania a zamykania s funkciou ExpressSign -in. Posuňte hovory na vyššiu úroveň s výkonnými mikrofónmi a inteligentným zvukom na zníženie šumu a ozvien pozadia.

LATITUDE 5320 LAPTOP OR 2-IN-1, 5420 | 5520 LAPTOPS

Dôveryhodné funkcie Latitude, teraz s Chrome Enterprise. Všestrannosť a výkon sa stretávajú so zabezpečeným cloudovým prostredím. Najmenšie 13-palcové zariadenie CBE 2 v 1 na svete v 5300 2 v 1. A na 7410, najdlhšej výdrži batérie na každom Chromebooku na svete, s procesorom Intel 10. generácie, s výdržou až 21 hodín.

LATITUDE 5320 LAPTOP OR 2-IN-1, 5420 | 5520 LAPTOPS

Séria Latitude 3000, ktorá ponúka výkon v biznis triede a elegantný a profesionálny dizajn, zvládne každý deň. Excel so vstavanou AI optimalizátora Dell pre 3320, 3420 a 3520 a posilnenie spolupráce s 360-stupňovým pántom na 3310 2 v 1. Podporujte vylepšené možnosti pripojenia a vyššiu produktivitu s rozsiahlou škálou možností prispôsobenia. V tomto základnom priestore pre komerčné notebooky je 13″ 3320 najmenší a najľahší na svete, zatiaľ čo 14″ 3420 a 15,6″ 3520 dosahujú najdlhšiu výdrž batérie na svete.